پنجشنبه 29 مهر 1400   11:47:49
nioc nioc
tab
13:001398/11/7
کمک هزینه ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به اولین نماینده ورزش استان بوشهر در المپیک

سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به اولین نماینده ورزش استان بوشهر که موفق به کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی شده بود کمک هزینه 700 میلیون ریالی جهت شرکت در مسابقات المپیک 2020 توکیو اختصاص داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رییس هیات تیراندازی استان بوشهر از اختصاص مبلغ ٧٠٠ میلیون ریالی پارس جنوبی به فاطمه کرم زاده اولین ورزشکار بوشهری که موفق به کسب سهمیه المپیک برای کشور شده است خبر داد و گفت: طی نشستی که با سیدپیروز موسوی، مدیرعامل منطقه ویژه پارس صورت گرفت ضمن تشریح وضعیت و ارائه گزارش فعالیت های هیات تیراندازی استان بوشهر ، به بیان برخی مشکلات هیات در تامین بخشی از هزینه های تنها بانوی تیرانداز بوشهری عضو تیم ملّی پرداختیم که در این نشست مدیرعامل منطقه ویژه پارس، ضمن قدردانی از تلاش های خانم کرم زاده در افتخارآفرینی برای استان و کشور مبلغ ٧٠٠ میلیون ریال جهت کمک هزینه تهیه بخشی از تجهیزات و امکانات ورزشی مورد نیاز این ورزشکار اختصاص داد.

حجت الله نوری ضمن قدردانی از نگاه ویژه منطقه ویژه پارس به ورزش استان خاطرنشان ساخت: بدون تردید این مشارکت صنعت نفت و پارس جنوبی می تواند به عنوان یک اتفاق بزرگ کمک شایانی به حضور پرقدرت و رقابت برابر ورزشکار بوشهری با سایر رقیبان خارجی کند.

وی افزود: با توجه به محدودیت های مالی هیات تیراندازی استان، همراهی منطقه ویژه پارس با این هیات و ورزشکاران افتخارآفرین قابل تقدیر است.

نوری در پایان از اهتمام مسولین استانی خصوصا مدیرکل و مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به حوزه ورزش قدردانی کرد.

2/28567

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، ورزشکار، المپیک

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر
nioc
کشور:

IP کاربر جاری: 18.204.2.231
بروزرسانی: 1400/07/29

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
nioc