14:321393/7/28

آیین تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد

آیین تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت ملی‌ مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، اعضای هیئت مدیره، مدیران و روسای ستادی و مدیران عامل شرکت های تابع مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که صبح امروز (28 مهرماه) در اهواز برگزار شد، گفت: راهبرد کلان این شرکت افزایش بهره‌وری است و تغییر مدیران نیز به این منظور و در جهت تلاش مستمر برای بهبود شرایط و تحقق برنامه ها و اهداف صنعت نفت انجام شده است.

 جوادی افزود: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از معدود سازمان هایی است که ظرفیت بالایی در پرورش نیروی انسانی توانمند دارد و به عبارتی یک دانشگاه برای تقویت سرمایه های انسانی صنعت نفت است که کارشناسان این شرکت در بخش های مختلف مدیریتی این صنعت حضوری موثر دارند.

 وی با تاکید بر این که حرفه ‌ای کردن محیط سازمان از مهمترین وظایف مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است اظهار کرد: امروز تمام مدیرانی که در صنعت عظیم نفت به عنوان یک بازوی توانمند برای موفقیت نظام اسلامی مشغول خدمت هستند به این مطلب واقفند که باید ساختار حرفه ای مجموعه خود را بهبود بخشند.

جوادی ضمن اشاره به توانمندی های حمید بورد؛ مدیرعامل پیشین شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از زحمات وی در مدت تصدی این مسئولیت و همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران تقدیر کرد و گفت: از  تجارب وی در سایر بخش ها استفاده خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به سوابق و تجارب بیژن عالیپور؛ مدیرعامل جدید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: انتظار داریم که ایشان مهمترین ماموریت خود را آموزش و ارتقای نیروی انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قرار دهد تا برای آینده صنعت نفت نیروی انسانی توانمند و شایسته برای پذیرش مسئولیت ها داشته باشیم.

 جوادی، ارتقای ساختار و فرآیندها را از مواردی عنوان کرد که باید تمام مدیران شرکت ملی نفت ایران نسبت به آن اهتمام جدی داشته باشند.

 در این مراسم مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تقدیر از تلاش های مدیران پیشین این شرکت به تشریح برنامه های خود پرداخت و اظهار کرد: راهبری  و هدایت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تولید 80 درصد نفت خام و 16 درصد گاز کشور و فعالیت در گستره 5 استان، نیازمند خرد جمعی، مشارکت فعال همه کارکنان و استفاده از دانش و تکنولوژی روز است.

 بیژن عالیپور گفت: انجام موفقیت آمیز این ماموریت مهم، نیازمند تمهیداتی است که از جمله آنها وحدت و همدلی، تعامل نزدیک با شرکت ملی نفت ایران، برنامه محور بودن، داشتن سازمان های مهندسی قوی و کارآمد و ارتقای نیروی انسانی است.

 وی افزایش سطح ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی، توسعه ساخت داخل، ارتباط بیشتر با مشاوران، پیمانکاران و سازندگان تجیهزات، تعامل با دستگاه های اجرایی و ذینفعان بیرونی شرکت، آمادگی بازگشت سریع به شرایط عادی تولید و همکاری در توسعه میادین مشترک را از دیگر محورهای برنامه کاری خود عنوان کرد.

 در این آیین، مدیرعامل پیشین شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن ارئه گزارشی از عملکرد این شرکت در دوره مدیریت خود گفت: در این دوره کارهای بزرگی انجام شد که از جمله آن راه اندازی کارخانه‌های جدید فرآورشی، تعمیر اساسی کارخانه های نفت و گاز،  برنامه ریزی برای بومی سازی کالاهای استراتژیک مانند توربین، کمپرسور و پمپ های فرآیندی، افزایش پروژه های پژوهشی، افزایش حجم ذخایر نفتی، و افزایش خدمات رفاهی کارکنان بوده است.

 حمید بورد با تشکر از تمام کارکنان و اعضای هیئت مدیره، مدیران و روسای ستادی و مدیران عامل شرکت های تابع در تحقق اهداف و برنامه ها در این مدت، برای مدیرعامل جدید در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

 در پایان این مراسم متن احکام صادره برای بیژن عالیپور و حمید بورد توسط محمد ناصری؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران قرائت و به آنان اعطا شد.

شماره خبر:1/15390

 

کلمات کليدي
تودیع و معارفه، بیژن عالی پور، حمید بورد
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آیین تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید روابط عمومی شرکت ملی نفت برگزار شد
نشست معارفه سردبیر ماهنامه علمی اکتشاف و تولید برگزار شد
آینده صنعت نفت در دستان شرکت‎های توانمند داخلی است